نسل جدید توری پنجره دوجداره
شهریور ۴, ۱۳۹۶
پنجره دوجداره مناسب و استاندارد کرج
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

پنجره دوجداره یو پی وی سی زیبا

پنجره های دوجداره زیبا این حس را به شما میدهد که در یک فضا آرام و بدون دغدغه قرار گرفته اید. درب و پنجره ها علاوه بر زیبایی باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند تا تا علاوه بر شکل و فرم ظاهری بتوانند نیازی ها شما را برآورده کنند. یک پنجره دوجداره استاندارد پنجره ایست که شما را از شر آب باران , نم , رطوبت , گردو غبار , صداهای آزار دهنده و هر مشکل دیگری خلاص کند.

شرکت پنجره ماندگار با تکیه بر دانش روزافزون و مونتاژ کارن حرفه ای و متخصص و همچنین نصاب های دوره دیده امید دارد تا بتواند خدمتی ارزنده در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی داشته باشد.

درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC واقعا رقیبی در زمینه ارزش ، امنیت , زیبایی , دوام , عایق بندی و غیره …. ندارند. این مساله مهمی است که خانه شما دارای پنجره های دوجداره ای باشد که علاوه بر اینکه از خارج ساختمان زیبا دیده شوند با دکوراسیون داخلی منزلتان نیز متناسب باشد. برای تامین زیبایی پنجره ها به طور سنتی از چوب استفاده می شد. اگرچه درب و پنجره های چوب دارای ظاهری زیباست اما مشکلات زیادی را هم به همراه خود دارد. چوب در مجاورت آب فاسد می شود و زمانی که پنجره در معرض باران قرار بگیرد خیلی سریع شروع به فاسد شدن می کند و این پوسیدگی حتی می تواند خطر امنیتی جدی برای ساکنان در پی داشته باشد.

چوب همچنین در مقابل نور خورشید آسیب پذیر است و در اثر تابش ، متورم و از هم گسیخته می شود که برای این مساله نیز باید چاره ای اندیشیده شود. برای استفاده از پنجره های چوبی ، ما موظف به تعمیر و نگهداری منظم و مداوم هستیم. اما درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC هیچ کدام از این مشکلات را ندارد و شما حتی می توانید پنجره هایی به شکل چوب با تنوع رنگ نامحدود داشته باشید اما از جنس پنجره یو پی وی سی UPVC با هزینه کمتر و بدون تعمیر و نگهداری مداوم اضافی.