گالوانیزه پنجره یو پی وی سی
فروردین ۱۱, ۱۳۹۵
یراق پنجره دوجداره یو پی وی سی
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

پنجره دوجداره خلیجی

یکی از عوامل زیبایی نمای ساختمان پنجره ها هستند.دربسیاری ازنماها پنجره دوجداره خلیجی یا Bay Window جلوه ای ویژه به نما می دهد. پنجره دوجداره خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره های ثابت و بازشو است که بادر کنار هم قرارگرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چند ضلعی را پدید می آورند.

کاربرد عمده پنجره خلیجی یا اغلب در پذیرایی خانه است. مدل پنجره دوجداره خلیجی یا Bay Window به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره یو پی وی سی مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. امکان قرارگرفتن کتیبه نیز در پنجره خلیجی وجود دارد. به دلیل نصب شیشه ساده در این پنجره های یو پی وی سی و هزینه تولید کمتر، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر هستند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان (پنجره شاه نشین یا پنجره دوجداره خلیجی یا bay window)، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.

مزایای پنجره دوجداره خلیجی:

اضافه کردن زیربنا(درنتیجه ارزش بالاتر) به خانه شما. اضافه کردن نور و رو شنایی به فضا،به خصوص به لطف شیشه های پانوراما که نور را از زوایای مختلف به داخل فضا هدایت می کنند. امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره. پنجره های دوجداره خلیجی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کنند:

مکانی برای خوابیدن،مطالعه،نیمکت،جایی برای ذخیره سازی،نیمکت غذاخوری یا صبح انه خوری و یا ترکیبی از این موارد.

توجه شما را به دیدن این نمونه ها و ۷ نکته مهم درباره آنها جلب می کنیم:

۱-آنها احساس لطیف معمارانه را به فضا می بخشند.

۲-پنجره های دوجداره خ

لیجی می توانند تبدیل به نقطه کانونی برای فضا شوند.

۳-این پنجره ها بهترین مکان برای ترکیب با فضاهای ذخیره سازی هستند.

۴-پنجره های یوپی وی سی خلیجی می توانند حس مینیمالیستی و مدرن به فضا ببخش ند.

۵-این پنجره ها می توانند آیتم های مختلفی را در فضا کنار هم قرار دهند.

۶-آنها می توانند مکانی راحت برای استراحت باشند.

۷-پنجره دوجداره خلیجی یک قاب زیبا از طبیعت بیرون خود است.