شیشه دوجداره طرح دار
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵
نحوه تعویض پنجره دوجداره
خرداد ۱, ۱۳۹۵

پنجره دوجداره ترک

شرکت پنجره ماندگار با هدف و رسالت ایجاد مجتمع صنعتی انبوه سازی ساختمان های پیش ساخته با استفاده از دانش روز و فن آوری مدرن روز آمد پایه گذاری گردید. صنایع انبوه سازی ساختمان های پیش ساخته با تکیه بر دانش روز و استانداردهای جدید بین المللی با استفاده از فن آوری روز آمد کشورهای صنعتی اروپا تعریف و تدوین گردید .

درب و پنجره یو پی وی سی ترکیه ای

با افزایش استقبال از پنجره های UPVC پروفیل های ترکیه راه خود را به ایران باز کردند .هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل یو پی وی سی در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران مورد استفاده قرار می گیرند . شرکت پنجره ماندگار سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ایی نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد.

زمینه های فعالیت ما:

نمایندگی رسمی پخش و فروش پروفیل های درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی ترکیه فروش انواع پروفیل های رنگی و سفید ۴ کاناله گسکت دار درجه یک ترکیه (با قیمت مناسب) طراحی و آنالیز درب و پنجره های دوجداره با نرم افزار مخصوص یو پی وی سی تولید انواع درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی تولید شیشه های دوجداره مشاوره و راه اندازی کارگاه درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی فروش درب و پنجره های دوجداره ترکیه ای با قیمت مناسب

انواع پروفیل یو پی وی سی دوجداره

در بازار ۵ مدل پروفیل از لحاظ اعتبار و کیفیت موجود می باشد:

۱– پروفیل های آلمانی وارداتی از قبیل: VISTABEST- VEKA – SALAMANDR- BROGMAN و …

۲– پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی آلمان یا اتریش با وزن استاندارد مانند:  -بوتیا – سیندژ – همارشتن

۳– پروفیل های ترک درجه یک با رعایت وزن استاندارد مانند: TEKNO PLAST- SHEFFER- FISHER – WINHOUSE- WINTECH

۴– پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی ترکیه یا چین با وزن پائین تر مانند: ABI – HOFMAN- LG – C-one – AVERTA- ARIA IDEAL- MAJOL و ….

۵– پروفیل های ترک درجه ۲ با وزن پائین تر مانند AKAPEN – ROTOLINE  و ….

و در پایان خاطر نشان میکنیم که به طور کلی پروفیل های uPVC به رنگ سفید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. از دیدگاه آرشیتکتی و دکورسازی داخلی، پروفیل های رنگی و پا رنگ شده نیز مورد استفاده می باشد شرکت پنجره ماندگار امکانات لازم را جهت رنگ آمیزی پروفیل حسب سفارش مشتریان در اختیار دارد.