مکانیزم سیستم درب پنجره دوجداره فولکس واگنی

مکانیزم سیستم درب پنجره دوجداره فولکس واگنی

سیستم های درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی

یراق آلات درب و پنجره های دوجداره Tilt & Slid متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. درب و پنجره های دوجداره فولکس واگنی بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری درب و پنجره های دوجداره شما می گردد.

در این نوع یراق آلات، چهار قسمت یا چهار طرف بازشو پنجره زاماک هایی که اصطلاحا زبانه هم می نامند تعبیه گردیده است که قسمت بازشو درب یا پنجره را به فریم یا کلاف پنجره جذب می نماید. عملکرد درب و پنجره های دوجداره فولکس واگنی شبیه دو پنجره (دو حالته) Tilt & Turn و ( پنجره کشویی) sliding می باشد.  این به آن معنا است که این پنجره ها می توانند به منظور تهویه هوا در حالت Tilt یا دوحالته قرار داشته باشد و به جهت باز شدن از حرکت افقی خود استفاده کند ، در حرکت کشویی قسمت بازشوی پنجره از فریم بطور کلی جدا شده و بر روی ریل فلزی خود حرکت می نماید. مکانیزم عملکرد این نوع یراق آلات از درب ماشین فولکس واگن گرفته شده است.

 

مزیت های سیستم یراق آلات فولکس واگنی:

– عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی

– باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دوحالته Tilt

–  تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.

– ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا

– باز و بسته شدن بازشو (لنگه) بر روی ریل ست همانند درب خودروهای فولکس واگن

– هیچ‌ گونه فضای داخلی ساختمان هنگام باز و بسته شدن بازشو (لنگه) در هر دو حالت (۱و۲) اشغال نمی‌شود.

– ترکیبی زیبا با ظاهری متفاوت نسبت به سایر بازشوها مطابق با آخرین استانداردهای روز اروپا در ۲ طرح نیمه اتومات و فول اتومات.


برای اطلاعات بیشتر از سیستم های درب و پنجره های دوجداره فولکس واگنی با شرکت پنجره ماندگار تماس حاصل فرمایید.