نحوه تعویض پنجره آهنی با upvc
دی ۳, ۱۳۹۶
بهترین درب پنجره دوجداره یو پی وی سی
دی ۵, ۱۳۹۶

فروش پنجره های دوجداره برند وین تک

فروش پنجره های دوجداره برند وین تک

فروش پنجره های دوجداره برند وین تک

یکی از مهمترین عوامل افزایش فروش پنجره های دوجداره برند وین تک قیمت مناسب می باشد. شما می توانید پنجره های دوجداره برند وین تک را از سایر برند ها ارزان تر سفارش داده و در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالای آن ها نیز بهره مند گردید. درب پنجره های دوجداره برند وین تک دارای استاندارد های مختلف داخلی و خارجی می باشند که این استاندارد ها هر کدام بر کیفیت نهایی درب پنجره دوجداره upvc وین تک می افزایند.

شرکت وین تک در سال ۱۹۵۶ میلادی کار خود را شروع کرده است و از برند های معروف در زمینه یو پی وی سی در ایران می باشد و در بازار طرفداران زیادی دارد. قیمت فروش درب و پنجره های دوجداره برند وین تک به موارد زیادی از جمله میزان پروفیل یو پی وی سی, گالوانیزه مصرفی, لاستیک EPDM, نوع شیشه و یراق آلات درب و پنجره های دوجداره برند وین تک بستگی دارد.

گالوانیزه مصرفی در داخل پروفیل upvc و همچنین زهوار و لاستیک های آب بندی شیشه و لنگه های بازشو که معمولا بر روی قیمت متر طول پروفیل محاسبه می گردد و محاسبه جداگانه آنها غیر عادی است.  در هنگام سفارش درب و پنجره های دوجداره برند وین تک باید دقیقاً نوع شیشه, ضخامت لایه‌های شیشه و همچنین گازپرکننده لایه‌ها مشخص گردد. شیشه‌های دوجداره استاندارد و با کیفیت درب و پنجره های دوجداره برند وین تک باعث کاهش اتلاف انرژی، کاهش آلودگی صوتی، جلوگیری از نم‌زدگی شیشه می‌شوند .

ویژگی های مهم فروش پنجره های دوجداره برند وین تک WINTECH:
قیمت درب و پنجره های دوجداره وین تک مناسب می باشد.
دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند.
مناسب با آب و هوای کشور می باشند.
دارای مدل های مختلف از لحاظ سایز بندی و رنگ می باشند.

تمامی محصولات گروه صنعتی ماندگار در کرج دارای ضمانت نامه کتبی کالا می باشند که هیچ گونه افزایش قیمتی بابت ضمانت و خدمات پس از فروش پنجره های دوجداره برند وین تک از مشتری دریافت نمی شود, معمولا تمامی مواد مصرفی در ساخت درب و پنجره های دوجداره از استاندارد ها و ضمانت های لازم برخوردارند.