پنجره دوجداره با پرده کرکره ای
آذر ۱۰, ۱۳۹۶
لیست شرکت تولیدکننده درب و پنجره upvc
آذر ۱۲, ۱۳۹۶

خرید پنجره پی وی سی استان البرز

از نکات مهم و قابل تأمل هنگام خرید پنجره پی وی سی با کیفیت و استاندارد می توان به پروفیل مصرفی درب و پنجره دوجداره, یراق آلات, شیشه دو جداره و نحوه نصب درب و پنجره پی وی سی اشاره کرد چرا که هر یک از این موارد در کیفیت نهایی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی تاثیرگذار می باشند. شما می توانید برای داشتن بهترین خرید پنجره پی وی سی استان البرز به شرکت پنجره ماندگار که دارای سابقه طولانی و درخشان می باشد مراجعه نمایید.

نکات مهم در خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی :

راهنمای خرید پنجره پی وی سی با بهترین پروفیل
پروفیل پنجره پی وی سی دارای برندهای متفاوتی است که با توجه به میزان کیفیت، رنگ دانه ها و بنام بودن کارخانه تولید کننده آن همچون پنجره دوجداره ویستا بست و پنجره دوجداره وین تک قیمت های مختلفی را شامل می شود. در خرید درب و پنجره پی وی سی باید مدنظر داشته باشید که نوع پروفیل مصرفی مورد تایید سازمان استاندارد کشور و همچنین دارای گواهینامه های بین المللی لازم باشد.

راهنمای انتخاب یراق آلات پنجره پی وی سی
یراق آلات یک درب و پنجره پی وی سی شامل لولا، دستگیره و اسپانیولت می باشد که مجموعه این ست را یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc می گویند که هر یک عملکرد خاص مخصوص به خود را دارند.
یکی از معتبرترین برندهای یراق آلات پی وی سی در استان البرز- کرج ، یراق آلات روتو Roto آلمان می باشد که علامت اختصاری آن بر روی لولا، اسپانیولت و دستگیره حک شده است و از مرغوبترین یراق آلات موجود در بازار فروش درب و پنجره پی وی سی می باشد.

راهنمای خرید پنجره پی وی سی با مناسب ترین نوع شیشه
ضخامت و تعداد دیواره های شیشه ای در شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره و همچنین نحوه تولید(صنعتی یا دستی بودن آن)، رنگ شیشه(رفکس سوپر سیلور، آبی، طلایی، برنز) و نوع شیشه(ساده، لمینت و سکوریت بودن آن) بر روی قیمت خرید متر مربع شیشه تاثیر گذار می باشند. هنگام خرید پنجره پی وی سی استان البرز توجه داشته باشید شیشه دوجداره ای را انتخاب نمایید که بصورت صنعتی تولید شده باشند, شیشه های دوجداره از جنس درجه ۱ یک و فاقد هرگونه خط و خش باشند و هم چنین دارای گاز آرگون استاندارد باشد.