توری پنجرهupvc

توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند می باشند که به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و پی وی سی قابل استفاده می باشند.

اجزای تشکیل دهنده توری پلیسه:

۱- گوشه های پلاستیکی مربع شکل: هدف از طراحی گوشه ها با شکل مربع این است که در این صورت توری را می توان در هر جهت چرخاند و با توجه به موقعیت پنجره و تمایل مصرف کننده توری را نصب نمود. بدین ترتیب دیگر چپ یا راست بازشو بودن پنجره مهم نبوده و برای تمامی موارد کاربرد دارد. همچنین در زمان تولید نیز تفاوتی ندارد کدام گوشه پلاستیکی در کدام چهار جهت نصب گردد.

۲- تعبیه جای عبور نخ تعادل در گوشه های پلاستیکی: با توجه به استفاده نمونه های مشابه از مفتول های آهنی و عدم هماهنگی با قطعات پلاستیکی محفظه ای بر روی گوشه ها تعبیه گردید تا نیاز به استفاده از مفتول های آهنی از بین برود.

۳- استفاده از دو نوع پروفیل آلومینیوم: در تولید این توری تنها از دو نوع پروفیل آلومینیوم استفاده شده. بدین معنی که از یک نوع پروفیل برای هر دو ارتفاع ها و همچنین هر دو عرض ها استفاده شده است تا از نظر ظاهری کلاف توری متقارن بوده و در تولید نیز به کاهش تنوع مواد اولیه و کاهش ضایعات می انجامد.

۴- تعبیه پرز مویی بر روی تمامی پروفیل ها: در این مدل توری پلیسه بر روی پروفیل عرض از پرز های مویی استفاده شده است که به مهار بهتر تور جهت عدم خروج از ریل منجر می گردد و همچنین احتمال عبور حشره از زیر تور بسیار کاهش می یابد.

۵- تعبیه پرز مویی بر درپوش پلاستیکی بالا و پایین پروفیل بازشو: بدین معنی که پرز مویی تعبیه شده روی پروفیل باز شو در امتداد قطعه پلاستیکی بالا و پایین خود ادامه یافته تا از این نقاط اتصال پروفیل به درپوش پلاستیکی نیز حشره ای عبور نکند.

۶- استفاده از تور زیگزاگی با گام ۱۶ میلیمتر.

۷- استفاده از تسمه پلاستیکی با پهنای ۱۶ میلیمتر.

۸- استفاده از پرز مویی با پایه ۸/۴ میلیمتر.

۹- گوشه های پلاستیکی یک شکل برای هر ۴ ضلع

مزایای توری پلیسه طراحی شده:

۱- استحکام بالا

۲- تطابق رنگ در پروفیل و قطعات آلومینیومی

۳- سهولت در رگلاژ و تنظیم توری توسط مصرف کننده

۴- قابلیت تولید بصورت عمودی و افقی

۵- قابلیت نصب در هر جهت

۶- امکان تولید در هر سایز و ابعاد بر اساس سفارش مصرف کننده.( ابعاد محصول نهایی بدلیل متفاوت بودن ابعاد در و پنجره ها متغیر بوده و بصورت سفارشی و بر اساس درخواست و سفارش مشتری تولید می گردد.)

۷- نصب آسان توسط ۴ عدد پیچ ۶ سانتیمتر

۸- قابل شستشو و نظافت

۹- کاهش آلودگی بعلت قابلیت جمع شوندگی تور

۱۰- قرارگیری تور داخل محفظه پروفیل بازشو در زمان های عدم استفاده

۱۱- مقاومت بالا در برابر نور و طول عمر بالا

۱۲- عدم زنگ زدگی تور و متعلقات