نمایندگی پنجره دوجداره آلومینیومی
دی ۲۱, ۱۳۹۶
شیشه دوجداره رفلکس چیست؟
دی ۲۵, ۱۳۹۶

تعویض پنجره upvc بدون تخریب

تعویض پنجره upvc بدون تخریب

تعویض پنجره upvc بدون تخریب

درب و پنجره های قدیمی دارای ایرادات و معایب فراوانی بودند که موجب میشد تا علاوه بر عایق نبودن ساختمان ها،چهره ناپسندی در نمای داخلی و خارجی محیط ایجاد نماید. امروزه عایق بندی ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و نقش درب و پنجره های upvc دو سه جداره در این زمینه بسیار کاربردی می باشد به گونه ای که تعویض پنجره های آهنی با پنجره upvc مورد توجه عموم قرار گرفته است. شرکت پنجره ماندگار در کرج توانسته است با خدمت صادقانه به مشتریان گرامی در طی سالیان متوالی این اطمینان را ایجاد نماید که تعویض پنجره upvc بدون تخریب و حتی کوچکترین خرابی انجام می گیرد.

تعویض پنجره های قدیمی و جایگزینی پنجره های جدید با سرعت بسیار بالا حتی کمتر از چند ساعت انجام می شود و هیچ گونه خرابی ساختمان را در پی ندارد و باید توجه کرد که اگر چند واحد ساختمانی در یک مجتمع با هم در طرح تعویض شرکت کنند روند کار هر واحد سریع تر انجام می شود و در کنار به دست آمدن نمای زیبا ساختمان، مزایای فراوان پنجره دوجداره به خانه شما قدم می گذارد و از سر و صدای محیط بیرون, ورود گرد و خاک و قبوض برق و گاز با ارقام سنگین خبری نخواهد بود. پس از تعویض درب و پنجره ها می توان به جرات گفت میزان صرفه جویی در انرژی تا ۴۵ درصد افزایش می یابد.

نحوه تعویض پنجره upvc بدون تخریب
به طورکلی تعویض پنجره های قدیمی, آهنی و چوبی با پنجره upvc به راحتی انجام می گیرد، برای تعویض پنجره های قدیمی احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و درب و پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم درب و پنجره قدیمی نصب میشوند. به این ترتیب که درب و پنجره های قدیمی با فرز بریده شده و درب و پنجره های upvc بوسیله پیچ های مخصوص بر روی فریم (قاب) درب و پنجره های قبلی نصب می گردد و توسط فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود.
در تعویض پنجره upvc بدون تخریب، لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتا دور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می ماند و پنجره upvc دوجداره به فریم محیطی باقی مانده پیچ می شود ، به دلیل استفاده از پروفیل های مخصوص تعویضی (پروفیل بازسازی) معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دوجداره دیده می شود .اگر سطح مقطع پروفیل محیطی که از پنجره قدیمی باقی می ماند کمتر از حد مجاز(۶سانت) باشد یا باید از پروفیل های بازسازی استفاده کرد و یا با آهنگری و آنکشی سطح مقطع ۶ سانت را بوجود آورد.البته استفاده از پروفیل های بازسازی در صورت نصب و ساخت صحیح توصیه می شود زیرا علاوه بر کارایی بهتر موجب زیبایی محیط پنجره می شود.