استاندارد های پنجره دوجداره upvc
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
نحوه تولید و ساخت پنجره دوجداره
آبان ۲۶, ۱۳۹۶

تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج

تعویض و نصب پنجره دوجداره

تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج

شرکت پنجره ماندگار با سابقه طولانی و درخشان در زمینه فروش درب و پنجره دوجداره به تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج نیز می پردازد. چگونگی تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج تاثیر مستقیم و حیاتی بر کیفیت عملکرد و دوام آن نیز دارد به عبارت دیگر همه ظرافت های بکار رفته در تولید با تعویض و نصب نامناسب دارای اثر بخشی لازم نبوده به همین منظور لازم است عملیات تعویض و نصب پنجره دوجداره را به چشم یک کار تخصصی دید.

یکی از مزایای اصلی درب و پنجره  دوجداره امکان نصب آن بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی, آهنی, فلزی، تک جداره و یا آلومینیومی می باشد.امروزه تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است بخاطر تصور اشتباه ازعواملی چون تخریب دیوارهای منازل، بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ آمیزی و هزینه های سرسام آور تعویض درب و پنجره است که آن ها را قانع می کند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده نمایند اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می باشد.

تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج

پس از ارسال پنجره‌ها و شیشه‌های مربوط به آنها از سوی کارخانه به محل تعویض, نصب و توزیع آنها در طبقات بر اساس کدگذاری، مرحله نصب آغاز می‌گردد. نصب پنجره دوجداره شامل تمیز کردن محل نصب, تعیین محل پیچهای اتصال پنجره بر روی دیوار(جنس پیچ ها با توجه به جنس دیوار انتخاب می گردد), سوراخ کردن چارچوب, تراز افقی پنجره بدین صورت که پس از قرارگیری پنجره در موقعیت افقی مناسب با قرار دادن تراز روی ستونها در حالت عمودی قرار گرفته، در همان وضعیت سوراخهای اولیه ایجاد و پیچ می شود و پیچ های مربوط به آن بسته می‌شوند.سپس فاصله بین چارچوب پنجره دوجداره و دیوار که در حدود یک سانتیمتر است را با فوم‌های مخصوص پر می‌کنند. این فومها ۶ تا ۷ برابر افزایش حجم پیدا می‌کنند و با این افزایش حجم، کلیه فرورفتگی های پشت چارچوب پنجره دوجداره و فاصله بین دیوار و پنجره را پر می‌نماید. مرحله بعد استفاده از سیلیکون است که  در سمت بیرون پنجره دوجداره بدون هیچ شرطی لازم است در مرحله آخر نوبت به شیشه اندازی می رسد که مراحل انجام کار:

. تمیزکاری محل نصب شیشه

. تمیزکاری شیشه

. قراردادن شیشه در چارچوب

. اسپیسرگذاری

. جا انداختن زهواره

اهداف تعویض و نصب پنجره دوجداره در کرج 

. قابلیت تحمل بارهای مرده، زنده، نیروی باد و نیروی ناشی از باز و بسته کردن پنجره و نیز نیروهاییکه در طول عمر پنجره به آن اعمال میشوند (مثل نیروهاییکه در حین تمیز کردن شیشه‌ها به پنجره وارد می‌شوند) وجود داشته باشد.

. قابلیت انبساط و انقباض که در اثر تغییر دما اجتناب ناپذیر است را به شیشه بدهد و در مقابل آن ممانعت نکند.

. درزهای اتصال پنجره به چارچوب کاملا” بسته باشد.

. از رد و بدل شدن حرارت و صوت جلوگیری کند.

. پنجره به راحتی و به شکلی ایمن و مطمئن باز و بسته شود.

. هیچگونه نم و رطوبت روی جداره شیشه و پنجره ایجاد نشود.

. پل سرد به هیچ‌ وجه تشکیل نشود.