پنجره یو پی وی سی عایق
مرداد ۱۳, ۱۳۹۵
استاندارد شیشه دو و چندجداره
مرداد ۱۶, ۱۳۹۵

بازیافت پی وی سی

پنجره دوجداره

بازیافت پی وی سی

یو پی وی سی به طور طبیعی در برابر رطوبت و آلودگی های جوی مانند هوای اسیدی, هوای قلیایی و هوای نمکی مقاوم است. همچنین یو پی وی سی در برابر پوسیدگی، زنگ زدن، برآمده شدن و پوسته پوسته شدن مقاومت می کند و در برابر هجوم موریانه ها و یا سایر حشرات نیز غیر قابل نفوذ است.

یو پی وی سی تغییر شکل نمی دهد و کپک نمی زند، و همچنین خراشیدگی های روی آن نیاز به بازسازی دوباره نخواهد داشت.

به عنوان یک نتیجه درب ها و پنجره هایی که توسط شرکت پنجره ماندگار طراحی شده اند به این دلیل که از یو پی وی سی مرغوب وین تک و ویستابست استفاده می کند و در منازل شما استفاده می شوند، در سالهای آینده درخشش و جلای خود را حفظ خواهند کرد.

 

آزمایشات انجام شده در محیط های نا معتدل:

درب ها و پنجره های تولید شده توسط شرکت پنجره ماندگار، در محیط هایی با بدترین شرایط جوی آزمایش شده اند. به عنوان مثال در محیط هایی با شدت وزش باد زیاد، رطوبت بسیار بالا، گرمای بسیار زیاد، مناطق شرجی، مناطق بسیار سردسیر و کوهستانی و…. در هرکدام از آزمایشات انجام شده در این محیط ها بهترین نتیجه ممکن حاصل شده است. بنابراین با اطمینان خاطر می توانید هرکدام از طرح های موجود درب و پنجره را برای منازل مسکونی و یا ساختمان های تجاری خود استفاده نمایید.

قابلیت بازیافت و سازگاری با محیط زیست:

بله ما در مورد وینیل صحبت می کنیم. وینیل(vinyl)  یا اتنیل (ethenyl ) گروه عاملی در شیمی آلی است که به صورت یک مولکول اتیلن که یک اتم هیدروژن از آن جدا شده باشد، تعریف می‌شود. ترکیبات شامل گروه وینیل به ترکیبات وینیلی معروف هستند. نمونه معروف و پر کاربرد این ترکیبات پلی وینیل کلرید است که ما آن را به نام پی وی سی می شناسیم.

از ابتدا  بحث های زیادی حول محور ساخت، استفاده، بازیافت و قابلیت سازگاری پی وی سی وجود داشته است.

ایده آل برای بازیافت:

پی وی سی یک ماده ایده آل برای بازیافت کردن است. در طول پروسه ساخت محصول، پی وی سی به راحتی به مواد بی مصرف تبدیل شده و سپس به محصولات جدیدی تبدیل می شود. ۹۹% از ضایعات ساخت وینیل، طی پروسه ای دوباره قابل استفاده خواهد بود. به علاوه، میلیون ها تن وینیل بعد از مصرف دوباره بازیافت میشوند.

اثر کربنی: میزان کربن دی اکسید و ترکیبات کربن که به دلیل مصرف سوخت های فسیلی در هوا پخش می شود.

اثر کربنی پایین:

به دلیل سبک بودن پی وی سی نسبت به سایر مواد، سوخت کمتری جهت حمل و نقل آن مصرف می شود. بنابراین اثر کربنی را پایین می آورد.

مواد اولیه پی وی سی به موجودات صدمه ای نمی زند، مقاومت زیاد دارد و دیرتر خراب می شود و از آلودگی محیطی جلوگیری می کند. بنابراین پی وی سی جایگزین خوبی برای سایر مواد است.