تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب در کرج
مرداد ۲۹, ۱۳۹۴
پنجره سه جداره upvc در استان البرز_کرج
مرداد ۳۱, ۱۳۹۴

بازسازی پنجره های قدیمی بادوجداره البرز کرج

بازسازی پنجره قدیمی با دوجداره جدید

بازسازی پنجره های قدیمی بادوجداره البرز کرج

در پروسه تعویض و بازسازی درب و پنجره هاي قدیمی با درب و پنجره های دوجداره upvc در منازلی که افراد در آنها ساکن هستند نیازمند تمهیداتی است که از هر گونه ناراحتی برای ساکنین خانه و آسیب به وسایل جلوگیری کند. همچنین احتیاج به تیمی حرفه ای و با دقت دارد تا روند نصب بدون خطا و آسیب پابان پذیرد.

برای این کار نیاز است وسایل خانه تا فاصله ۲ متر از نزدیک پنجره ها دور شوند. جمع کردن قالی های نزدیک به پنجره ها نیز باعث افزایش سرعت نصب می شود. دیوارهای نزدیک و دیگر قسمت هایی که امکان جابه جایی ندارند پوشانده شده و یا توسط ابزار مخصوص این شرکت محافظت می گردند.

بعد از مرحله آماده سازی، برش درب و پنجره های قدیمی انجام میشود. این عمل بدون هیچ آسیبی به بنای ساختمان انجام می شود. قسمت داخلی قاب پنجره بریده شده و پاکسازی می شود. مرحله بعد، نصب درب و پنجره هایدوجداره جدید می باشد که مشابه نصب در حالت نوسازی می باشند. در این مرحله در پنجره های جدید نصب شده و دور درب و پنجره ها تماماً با مواد آب بندی مناسب پر می شود به طوری که کاملاً مانع ورود هر گونه آب، هوا، گرد و خاک و صدا می شود.

عایق صوتی خانه شما، کاهش آلودگی صوتی تا ۷۵ دسیبل – با تعویض پنجره های خانه شما کاهش آلودگی های صوتی کاملاً محسوس خواهد بود.

soundproofing.png

در قبال هر نوع آب و هوا مقاوم بوده و احتیاج به تجهیزات خاصی نحواهد بود.

weather.png

عایق گرمایی یو پی وی سی ۲٫۲ برابر بیشتر از آلومینیوم بوده درنتیجه اتلاف انرژی در خانه شما کاهش یافته و هوای خانه مطبوع تر خواهد بود.

heatinsulation.png

مقاوم در قبال آتش و آتش سوزی

fireresistant.png

 مانع ورود حشرات موزی و بوهای نامطبوع از محیط بیرون به داخل خانه

corrosionresistance.png

ظاهری زیبا و مدرن، زیبایی دوچندان به خانه شما می بخشد

attractive.png

دوستدار محیط زیست

recycle.png