انواع پنجره های دو جداره

پنجره یو پی وی سی (دوجداره)

امروزه یکی از مشکلات عمده شهرنشینی آلودگی صوتی است و این ارتعاشات ریز و بانفوذ، بر روی سیستم عصبی ما به گونه ای موثر است که بی دلیل احساس خستگی و بی حوصلگی می کنیم، پنجره های استاندارد یو پی وی سی این تاثیرات را به حداقل خود رسانده، آرامش و نشاط را به ما باز می گرداند. دقت لازم جهت انتخاب پروفیل، یراق آلات و رعایت استانداردهای تولیدی و انجام آزمایشات مختلف، ما را متعهد به بالاترین کیفیت تولید نموده است.

پنجره های شرکت پنجره ماندگار مطابق با سلیقه شما و با استفاده از نظرات کارشناسان ما با هر ابعاد و اشکالی تولید می گردد. پنجره های یو پی وی سی همراه با صرفه اقتصادی قابل توجهی که برای خانواده دارد ، آرامش خانواده را نیز فراهم نموده به گونه ای که دغدغه خاطر برای نظافت و رفع آلودگی ها را به یک چهارم کاهش می دهد. با توجه به اینکه حدودا 40درصد انرژی ساختمان ها از طریق درب و پنجره های غیر عایق به هدر می روند، لزوم استفاده از پنجره های (یو پی وی سی) به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان روشی تضمین شده می باشد. درحال حاضر درب و پنجره یو پی وی سی در بیشتر نقاط جهان بیش از 70درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده است. امروزه مزیت استفاده از این تکنولوژی در همه جای دنیا برای همه شناخته شده است و این امر یادآور تکنولوژی بالا، ذخیره انرژی، نظم، سهولت در پاکیزگی، زیبایی، سکوت و دقت عمل طبق یک استاندارد تعریف شده می باشد

انواع پنجره ها

در یک رقابت کامل بین انواع درب و پنجره های دوجداره و یا تک جداره آهنی ، آلومینیومی و حتی چوبی با انواع پنجره های مدرن دوجداره ، علاوه بر برجستگی های غیر قابل انکار فنی, فاکتور منعطف بودن در حالت ها و مدل های بازشو و چیدمان کتیبه ها و لنگه ها بسیار مهم می باشد. به تائید کارشناسان این بخش ، پنجره های دوجداره UPVC بدلیل استفاده از یراق آلات مدرن و متنوع در ایجاد حالت های مختلف بازشو و چیدمان لنگه ها و همچنین برتری آنها از نظر زیبایی, دوام, آبندی و عایق بندی کم نظیر هستند.

  • پنجره های تک حالته

  • پنجره های دو حالته

  • پنجره های فولکس واگنی

  • پنجره های کشویی ریلی

  • پنجره های آکاردئونی

  • پنجره های لیفت اند اسلاید

  • پنجره های هلالی