لزوم استفاده از پنجره دوجداره upvc
مهر ۱, ۱۳۹۶
درب و پنجره دو جداره upvc خوب را بشناسیم
مهر ۲۱, ۱۳۹۶

استاندارد تعویض پنجره اهنی با پنجره دوجداره

تعویض پنجره

استاندارد تعویض پنجره اهنی با پنجره دوجداره

یکی از ویژگی های منحصر بفرد و مهم درب و پنجره های دوجداره upvc امکان جایگزینی و نصب آنها بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره های اهنی , المینیومی و یا چوبی قدیمی می باشد . شرکت پنجره ماندگار در کرج از سالها قبل با رعایت استاندارد ها و اصول تعویض درب و پنجره دوجداره این کار را توسط افرادی متخصص و کارآمد و بدون هیچ گونه خرابی در نما و داخل ساختمان انجام می دهد.

برای تعویض درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ابتدا گروه کارشناسی شرکت پنجره ماندگار جهت بازدید و اندازه گیری به ساختمان مورد نظر اعزام می شوند، پس از اندازه گیری نمونه طرح ها ممکن، انواع رنگ شیشه دوجداره، انواع بازشو، انواع یراق آلات upvc و نحوه کار هرکدام و انواع رنگ پروفیل با کارفرما هماهنگ و یادداشت می شود. در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه های اولیه و حدود قیمت تعویض درب و پنجره دوجداره و شیشه دوجداره برای کارفرما ارسال می شود. پس از تولید درب و پنجره دوجداره upvc عایق و استاندارد، تنها بخش باقیمانده که بسیار مهم می باشد، رعایت استاندارد تعویض پنجره دوجداره می باشد.
مراحل استاندارد تعویض درب و پنجره دوجداره بصورت خلاصه بشرح زیر می باشد:
۱- تمیز کردن درگاه نصب
۲- جایگزینی پنجره یا درب و تراز کردن آن
۳- انجام سوراخ کاری های لازم
۴- چک کردن پنجره و یراق آلات و شیشه و باز و بسته کردن درب و رفع ایرادهای احتمالی که بعد از نصب مشکل ساز می شوند.
۵- ثابت کردن درب و پنجره upvc در محل نصب با استفاده از پیچهای مناسب بمنظور اطمینان از ثبات در بلند مدت
۶- درزبندی نهایی با استفاده از تزریق فوم و سیلیکون

۷- کندن برچسب پروفیل درقسمتهایی که پس از نصب شیشه و پنجره دسترسی به آن قسمتها سخت یا غیر ممکن می شود .
۸- نصب شیشه ها و جا انداختن زهوار
۹- رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc
رگلاژ درب و پنجره های یو پی وی سی در هنگام نصب شیشه صورت می گیرد از این رو باید جهت نصب شیشه ها از نصابهای مجرب و ماهراستفاده شود ؛ از آنجا که نصب پنجره های دوجداره و شیشه ها در ارتباط با هم هستند نمی توان تعویض ونصب پنجره ها را به یک گروه ونصب شیشه ها را به گروهی دیگر سپرد.
۱۰- تحویل کار به خریدار محترم، آموزش چگونگی استفاده و اخذ رضایت نامه از خریدار.
تعویض پنجره آهنی یا آلومینیومی بدون تخریت بدون تغییر در رنگ و نما، بدون بنایی و جابجایی اساس منزل و فقط در یک روز در این شرکت انجام می گیرد.