پروفیل های یو پی وی سی
آزمایشات پروفیل یو پی وی سی
July 9, 2016
اندازه گیری پنجره دوجداره
ابعاد استاندارد پنجره دوجداره
July 17, 2016

توری مخصوص درب پنجره

توری پلیسه ای

توری مخصوص درب پنجره

توری رولینگ و پلیسه

توری لولایی آلومینیومی، توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی، از جمله توری های قدیمی هستند که برای پنجره های آلومینیومی و یا آهنی به کار می روند که مشکلات فراوانی از نظر پاکسازی و زیبایی با خود دارند و از ورود نور جلوگیری می کند. و لذت دیدن منظره اطراف را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند این توری ها با گذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ می دهند بنابراین این توری ها برای فضاهای داخلی شما چندان مناسب نمی باشند.

توری درب و پنجره معمولی

توری پنجره پلیسه

توری پلیسه بهترین و مناسب ترین توری برای تمامی پنجره ها، درب ها، تراس ها و محیط های بزرگ می باشد. که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ را داراست. این توری در هنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می شود. امکان خرابی این نوع از توری ها بسیار کم است و به آسانی پاره و خراب نخواهد شد و برای فضاهایی مانند تراس و بالکن ها بسیار مناسب است. از توری های پلیسه عمودی بیشتر برای پنجره هایی با ارتفاع کم استفاده می شود. و از نوع افقی آن برای پنجره هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود.

توری پنجره دوجداره upvc

هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط متخصصان،توری را باز کرده و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی کنید توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا نمی شود اول توری را تمیز کرده و سپس با اسپری، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب و توری جلوگیری کنید.

توری رولینگ و پلیسه

مزایای توری های جمع شو

دوام زیاد

نصب آسان

قابل شستشو – ضد زنگ

ضد اشتعال – حریق

قابلیت ساخت در ابعاد مختلف

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش بودن توری پنجره

مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

امکان دید محیط خارج تا ۹۵%

برخورداری از ۵توری پلیسه ایتوری پلیسه ایتوری پلیسه ای سال گارانتی و ۱۰ سال

خدمات پس از فروش