تعویض پنجره های قدیمی کرج البرز

تعویض پنجره های قدیمی کلیه مناطق کرج (عضیمیه, مهرشهر, گوهردشت, فردیس و کلیه کارخانجات شهرک صنعتی هشتگرد)

تعویض پنجره آهنی یا آلومینیومی با پنجره دو جداره در استان البرز

آمارهای رسمی مرکز آمار ایران نشان می دهد نزدیک به ۹۰ درصد از پنجره های موجود در ساختمان های ایران تک جداره بوده و تنها شناخت افکار عمومی و حتی مسئولان این است که پنجره های دوجداره تنها به هنگام احداث ساختمان های جدید ضرورت دارد، حال آنکه امکان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره در کشور چند سالی است فراهم شده است. صداهای بلند محیط مثل صدای ترافیک یا کارخانجات بر کاهش شنوایی تاثیر می گذارد.

ارمش نداشتن

بعضی از آلاینده ها می توانند سبب بروز سرطانهای حنجره، بینی وعفونت سینوسها شوند.هنگامی که در اثر آلودگی صوتی خواب واستراحت کافی ندارید نمی توانید در روز بعد به کار وفعالیت اقتصادی موفقی بپردازید وتنفس هوای ناسالم ونداشتن خواب واستراحت کافی دودلیل موثر در کسالت وعدم کارایی در طول روز است.چنین افرادی نمی توانند فعالیت خود را به بهترین نحو انجام داده وبهترین رفتار وتصمیمات را در زندگی وکار خود داشته باشند.عدم موفقیت در کار وکسالت وبی حوصلگی وعصبانیت در مرد خانواده ونیز خستگی زن از نظافت وگردگیری مداوم وهمچنین کاهش ضریب هوشی بچه ها وپایین آمدن نمرات بچه ها، وضعیت خانواده را به بحران کشیده وآن را در آستانه متلاشی شدن قرار می دهد.

سرو صدا

در چنین شرایطی قبض های سنگین و بدون رایانه برق وگاز که در اثر اتلاف انرژی ارقام نجومی پیدا کرده اند ضربه آخر را بر پیکر خانواده وارد آورده و پیدا کردن مقصر برای زیاد شدن قبض در خانواده و عدم وجود پول کافی برای پرداخت آن ودر نتیجه قطع آب وبرق که در اثر استفاده بیش از حد کولر در فصول گرم وهمچنین قطع گاز در فصول سرد که در اثر اتلاف انرژی بوجود آمده ضربه نهایی را به پیکر خانواده وارد می آورد.

تعویض پنجره های قدیمی

آمارها نشان می دهد پس از تعویض پنجره های قدیمی به دوجداره در یک خانه، روابط افراد خانواده محکم تر شده وشادابی وموفقیت در آن خانواده به طور چشمگیری افزایش می یابد.این آمارها نشان می دهند پس از روی آوردن مردم به تعویض پنجره های قدیمی به پنجره های دوجداره درصد طلاق به طور مشخصی کاهش یافته است. با توجه به افزایش چشمگیر تعرفه گاز و برق و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی از گزینه هایی که هم به اقتصاد وهم به آرامش خانوارها کمک می کند تعویض پنجره های تک جداره و یا آهنی و آلومینیومی با پنجره دو جداره یو پی وی سی وآلومینیوم است .

تعویض پنجره

جهت تعویض پنجره ها با پنجره های دو جداره در غالب موارد نیاز به تخریب و آهنکشی و آهنگری وجود ندارد . در مواردی که سطح مقطع پروفیلهای پنجره قدیمی شش سانت یا بالاتر باشد از پورفیل نوسازی و در مواردی که سطح مقطع پروفیل زیر شش سانت باشد از پروفیل بازسازی یا ساش های جدید استفاده می شود . اگر سطح مقطع پنجره های قدیمی زیر۶ سانت باشد و فروشنده پیشنهاد پروفیل نوسازی را بدهد . در اینحالت باید خریدار برای فریم پنجره هزینه ای را برای آهنگری در نظر بگیرد و توسط آهنکشی سطح مقطعی ۶ سانتی برای قرار گرفتن پنجره های جدیدی که با فریم نوسازی درست شده اند بوجود آورد.

تعویض پنجره قدیمی

که البته این حالت با وجود صرف هزینه و زمان بیشتر هیچ مزیتی نسبت به تعویض پنجره ها با پروفیل سش یا بازسازی بدون انجام آهنگری ندارد . به طور کلی در تعویض پنجره ها شیشه ها ، لنگه ها و سایر قید های عمودی و افقی پنجره های قدیمی با فرز بریده می شوند . فریم محیطی پنجره قبلی باقی می ماند و پنجره دوجداره جدید به فریم پیرامونی که در حقیقت همان کاربرد فریم انتظار  را دارد پیچ می شود .

نرده و حفاظ پنجره ها در :

در بازسازی پنجره ها معمولا حفاظ و نرده های پشت پنجره بیشترین مسئله را ایجاد می کنند و باید از هر نظر قبل از اقدام به باز سازی بررسی شوند . برای نصب توری در این پنجره ها حفاظ باید حداقل ۵ سانت از پنجره فاصله داشته باشد . حتما باید در این پنجره ها در صورت توری ، توری و پنجره با هم نصب شوند و توری قبل از جایگذاری پنجره به پنجره پیچ شود .

توری جمع شو

چسب و فوم کاری این پنجره ها از پشت به دلیل وجود حفاظ معمولا به راحتی و تمیزی پنجره های بدون حفاظ صورت نمی گیرد. در تعویض این پنجره ها بهترین نتیچه هنگامی صورت می گیرد که حفاظ جدا و پس از نصب پنجره ها دوباره با احتیاط نصب گردند .