بازسازی پنجره های قدیمی بادوجداره البرز کرج

تعویض پنجره های قدیمی در کرج البرز
تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب در کرج
August 20, 2015
پنجره سه جداره upvc
پنجره سه جداره upvc در استان البرز_کرج
August 22, 2015

بازسازی پنجره های قدیمی بادوجداره البرز کرج

بازسازی پنجره قدیمی با دوجداره جدید

بازسازی پنجره های قدیمی بادوجداره البرز کرج

در پروسه تعویض و بازسازی درب و پنجره هاي قدیمی با درب و پنجره های دوجداره upvc در منازلی که افراد در آنها ساکن هستند نیازمند تمهیداتی است که از هر گونه ناراحتی برای ساکنین خانه و آسیب به وسایل جلوگیری کند. همچنین احتیاج به تیمی حرفه ای و با دقت دارد تا روند نصب بدون خطا و آسیب پابان پذیرد.

تعویض پنجره های منازل خانگی صنعتی

برای این کار نیاز است وسایل خانه تا فاصله ۲ متر از نزدیک پنجره ها دور شوند. جمع کردن قالی های نزدیک به پنجره ها نیز باعث افزایش سرعت نصب می شود. دیوارهای نزدیک و دیگر قسمت هایی که امکان جابه جایی ندارند پوشانده شده و یا توسط ابزار مخصوص این شرکت محافظت می گردند.

نصب پنجره دوجداره

بعد از مرحله آماده سازی، برش درب و پنجره های قدیمی انجام میشود. این عمل بدون هیچ آسیبی به بنای ساختمان انجام می شود. قسمت داخلی قاب پنجره بریده شده و پاکسازی می شود. مرحله بعد، نصب درب و پنجره هایدوجداره جدید می باشد که مشابه نصب در حالت نوسازی می باشند. در این مرحله در پنجره های جدید نصب شده و دور درب و پنجره ها تماماً با مواد آب بندی مناسب پر می شود به طوری که کاملاً مانع ورود هر گونه آب، هوا، گرد و خاک و صدا می شود.

عایق صوتی خانه شما، کاهش آلودگی صوتی تا ۷۵ دسیبل – با تعویض پنجره های خانه شما کاهش آلودگی های صوتی کاملاً محسوس خواهد بود.

soundproofing.png

در قبال هر نوع آب و هوا مقاوم بوده و احتیاج به تجهیزات خاصی نحواهد بود.

weather.png

عایق گرمایی یو پی وی سی ۲٫۲ برابر بیشتر از آلومینیوم بوده درنتیجه اتلاف انرژی در خانه شما کاهش یافته و هوای خانه مطبوع تر خواهد بود.

heatinsulation.png

مقاوم در قبال آتش و آتش سوزی

fireresistant.png

 مانع ورود حشرات موزی و بوهای نامطبوع از محیط بیرون به داخل خانه

corrosionresistance.png

ظاهری زیبا و مدرن، زیبایی دوچندان به خانه شما می بخشد

attractive.png

دوستدار محیط زیست

recycle.png